“Kasti haberlerin aslı astarı yok”

Saadet Partisi’ne yönelik kasti yapılan haberlere karşı partinin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Cafer Güneş, seçim çalışmalarını yürüttüğü Kahramankazan ilçesinden sert tepki gösterdi. Güneş, bu tür haberlerin bilinçli olarak yapıldığını ve Saadet Partisi’nin yükselişini durduramayacaklarını söyledi.
Son günlerde Saadet Partisi’ne yönelik yürütülen algı operasyonlarına karşı partinin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Cafer Güneş, tepki gösterdi. Kahramankazan ilçesinde yürüttüğü seçim çalışmaları sırasında açıklamalarda bulunan Güneş, Saadet’in yükselişinin bazı kesimleri rahatsız ettiğini belirterek, sahada var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.
“TÜM ANKARA’DA KENDİ ADAYLARIMIZLA SEÇİME GİRİYORUZ”Güneş, “Değerli Ankaralı kardeşlerim. Bu seçimlerin Ankara’mıza, ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Ben Cafer Güneş. Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayıyım. Bugün Kahramankazan ilçemizdeyiz. Esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Ancak her zaman yapılan kasti şeyler yine yapılıyor. Bazı basın yayın organlarında Saadet Partisi Ankara’da bir başka partinin adayını destekliyor şeklinde çıkan haberlerin kesinlikle aslı astarı yok. Hukukçularımız gerekeni yapacak. Çalışmalarımız inşallah hayırlar getirir. Saadet Partisi olarak tüm Ankara’da tüm Türkiye’de kendi amblemimizle seçime giriyoruz” açıklamasında bulundu.  

Yorum yapın