Trabzonspor’da Hayrettin Hacısalihoğlu adaylığını açıkladı

Trabzonspor Divan Başkanlık Kuruluna aday olduğunu açıklayan Hayrettin Hacısalihoğlu, Gazeteciler Cemiyetinde basın açıklaması yaptı. Gazetecilerle sohbet havasında geçen toplantıda konuşan Hacısalihoğlu, “Ziya bey sahasında çocukluğunu geçirmiş, yeteneği, profesyonel futbolcu olmaya maalesef yetmemiş bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak açıkçası Trabzonspor’a saha içinde katkı vermeyi çok isterdim” diye konuşan Hacısalihoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Ama olmadı. Sonrasında camianın yönetici, teknik adam ve futbolcularıyla sürekli birlikteliğimin devamında, yöneticilik onurunu yaşadım. İlk yönetici olduğum günden itibaren Asbaşkanlık süreci de dahil, Ziya bey sahasındaki o heyecanım, kulübe katkı verme çabamı daima zirvede tuttu. Tavizsiz şekilde önceliğim olan Trabzonspor’un çıkarları nedeniyle, iyi niyetlerinden asla şüphe etmemekle birlikte, zaman zaman yönetici arkadaşlarımla ciddi fikir ayrılıkları yaşadığım ortamlar olmadı değil. Ama bilinmelidir ki her şey sadece Trabzonspor  içindi.”
BORDO MAVİ AŞKI“Trabzonsporluluk ve bordo mavi aşk nedeniyle, bunca yılın deneyimiyle, kendi alanlarında ve kulübümüzde, tecrübeli, yetenekli değerli arkadaşlarımla birlikte camiamıza divan başkanı olarak hizmete devam etmek istiyorum” diyen Hacısalihoğlu, “Divan Başkanlığı yarışı bugüne kadar nasıl camiamıza yaraşır biçimde herhangi bir tatsızlığa neden olmadan geçmişse, sonucuyla da tarafların kulüp sevgisini ön plana çıkaracağından, bütünlüğü korumaya devam edeceğinden kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.
“YARIŞ, TRABZONSPOR’A YAKIŞIR ŞEKİLDE OLACAK”Bugüne kadar yapılan seçimlerin Trabzonspor’a yakışır şekilde geçtiğini söyleyen Hayrettin Hacısalihoğlu, “İnanıyorum ki tarafları bir araya getiren, kulübe ilk gündeki heyecanıyla katkı sağlayan bir şekilde de sonuçlanacaktır. Divan Kurulu’nun saygı değer üyeleri görev verdiklerinde, camiayı her daim en iyi şekilde temsil edecek, yönetimle uyum içinde çalışacak, elimizi taşın altına koymamız istendiğinde gerekeni yapacak ve yanlışlarını gördüğümüzde uyaracağımızdan emin olabilirler. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, seçim sonuçlarının camiamız için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorum yapın