Rubikpara’nın çözümleri UGİK’te ilgi gördü

Fuzul Holding iştiraki olarak 2020 yılında kurulan ve “Ödemenin Akıl Küpü” mottosuyla elektronik para ve ödeme hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Rubikpara, Genç MÜSİAD’ın Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi’nde (UGİK) standıyla yer aldı.
“Global Harmony” mottosuyla gerçekleştirilen kongre kapsamında düzenlenen seminerlerde birbirinden değerli yerli ve yabancı konuşmacılar, katılımcılara tecrübelerini aktardı. Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın da katıldığı kongrede Rubikpara’nın standına ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.
Standında yüzlerce ziyaretçiyi ağırlayan Rubikpara’nın Yönetim Kurulu Başkanı R. Yusuf Akbal, “Henüz çok genç olan elektronik para ve ödeme hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirketimiz Rubikpara ile globalleşen dünyanın yeni kavramlarına odaklanmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda da dünyaya yön veren bir bilinç aşılamayı amaç edinen UGİK’te yer almaktan dolayı çok memnunum. Geleceğin iş dünyasındaki liderlerin buluştuğu bu kongre kapsamında standımızda yüzlerce misafir ağırladık ve farklı sektörlerden pek çok kişi ile tanışma fırsatı yakaladık” şeklinde konuştu.
“GENÇ GİRİŞİMCİLERE ÇÖZÜM ORTAĞI OLABİLECEK NOKTADAYIZ”Rubikpara Genel Müdürü İsmail Sevinç ise etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, “Rubikpara olarak teknoloji yatırımlarımız sayesinde birçok hizmeti tek bir noktada sunabiliyor ve yeniliklere çok hızlı bir şekilde cevap verebiliyoruz. Aynı zamanda Rubikpara’nın ürün ve hizmet yelpazesiyle genç girişimciler için kuvvetli bir çözüm ortağı olarak onları destekleyecek noktadayız. Bu ve buna benzer özelliklerimizi UGİK’te standımızı ziyaret eden konuklarımıza aktarma fırsatı elde ettik. Çok değerli temaslarda bulunduk ve bunların yansımalarını yakın zamanda görmeye başlayacağız. Bu temaslar sonucunda görüştüğümüz kimi şirketlerle anlaşmalar yapacağımızı ve onların ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya başlayacağımızı öngörüyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın