Bir sene sonra ortaya çıktı! G.Saray Zaniolo’yu alırken iki genci o takıma verdi

Galatasaray’da uzun süredir belirsizliğini koruyan Hamza Akman ve Efe Akman’ın durumu merak edilirken baba Ayhan Akman’dan flaş açıklamalar geldi. İşte Efe ve Hamza Akman ile ilgili gerçekler.
EFE AKMAN İLE İLGİLİ ŞOK GERÇEKAyhan Akman, Galatasaray’da forma giyen oğulları Efe Akman ve Hamza Akman’la ilgili Spor Gecesi’nden Gökhan Dinç’e açıklamalarda bulundu. Ayhan Akman, Efe Akman ile ilgili taraftarları şok eden gerçeği açıkladı.
Ayhan Akman:
“Hamza ve Efe’ye Galatasaray henüz resmi teklif yapmadı. Hamza Akman’ın 3 yıllık kontratı bu sezon bitiyor. Oynamadığı için ayrılmak istiyor. Efe’de ise bundan önceki yönetimler ‘bugün, yarın imzalarız’ diyerek öteledi.”     
Ayhan Akman:
“Zaniolo transferinde Efe Akman ve Yusuf Demir’in ön satın alma hakkını Galatasaray kendisi Roma’ya verdi. Roma’ya transferi konusundaki gelişme bu. Bu hakkı Roma’ya Galatasaray verdi. Benden bağımsız bir konu bu.”
Ayhan Akman:
“Hamza Akman için Kopenhag ile görüştüm ama hiçbir detay görüşmedik. Kopenhag bir ilgisi olduğunu söyledi, ben de ‘sezon sonu görüşelim’ dedim. Galatasaray’ın Kopenhag ile yaptığım görüşmeden haberi var.”     
Ayhan Akman:
“Ortada iki oyuncuya da bir teklif yok. ‘Hamza neden uzatmadı, Efe neden imzalamadı?’ sorularının muhatabı ben değilim. Ben ne yapabilirim?”
   Ayhan Akman:
“Her günün neredeyse 24 saatini Erden Timur ile geçiriyorum. Ben çocuğunu Galatasaray’dan kaçıracak bir adam değilim. Ben bu camianın insanıyım. Ben babalığı ve profesyonelliği ayırdım bu camiada. Galatasaray’da kimse torpille oynayamaz.”

Yorum yapın