Kara yollarında son durumlar belli oldu! İşte 8 Şubat kara yollarında son durumlar

Can güvenliği için kara yollarında dikkatli araç sürülmesi öneriliyor. Sürücülerin hız limitlerine ve trafik işaret levhalarına uyması gerekiyor.
İŞTE 8 ŞUBAT İL İL KARA YOLLARINDA SON DURUMLARKara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TAG Otoyolu’nun Narlı-Gaziantep Batı kavşakları 7-8. kilometrelerinde Gaziantep Batı Alın Gişesi yapım çalışmaları nedeniyle şerit aktarımı yapılarak, ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.
İzmir-Çeşme Otoyolu’nun Çeşme istikameti 3-6. kilometrelerinde (Seferihisar-Urla kavşakları) bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle sağ şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden devam ediyor.
İzmit-Sakarya yolunun 4-5. kilometrelerinde Köseköy Tüneli mevkisindeki yaya üst geçitte yapılan demonte çalışması dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.
Ödemiş-Kaymakçı-Kiraz yolunun 5. kilometresinde köprü yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü gerçekleştiriliyor.
Fatsa-Ordu yolunun Fatsa şehir geçişindeki Bolaman-1 Köprüsü’nün tabliye betonu onarım çalışmaları sebebiyle Samsun istikametinde ulaşıma tek şeritten kontrollü izin veriliyor.
Taşucu-Silifke-Erdemli yolunun 17-20. kilometrelerindeki Yeşilovacık T-1 Tüneli girişinde patlatmalı yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sürdürülüyor.
Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-11. ve 21-23. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor.
Zonguldak-Devrek yolunun 4-5. kilometrelerinde şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışmaları sebebiyle bölünmüş yolun Zonguldak istikameti kısa sürelerle trafiğe kapatılıyor.
Çanakkale-Çan yolunun 15-18. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.
Trabzon-Rize yolunun 26. kilometresindeki Araklı Tüneli’nin Trabzon-Rize yönündeki tüpünde yapılacak ışıklı uyarı sistemi montaj çalışması nedeniyle bugün 17.00’ye kadar ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Yorum yapın