İpragaz 90 TL’lik indirim kampanyasını duyurdu: Peki İpragaz indirim kampanyasından nasıl faydalanılır?

Yeni yılın gelmesiyle birlikte tepeden tırnağa art arda gelen  zamlar vatandaşın durumunu iyice zorladı. Geçinmekte zorluk çeken vatandaş “ay sonun getirebilecek miyim?” diye dertli dertli düşünüyor. Tüp, en çok zam gelen ürünlerin başında yer alıyordu.
İPRAGAZ’DA 90 TL’LİK İNDİRİM KAMPANYASIEkonomik sıkıntı yaşayan vatandaşa, beklediği güzel haber geldi. Tüpe gelen zam cepleri yakarken beklenen indirim haberi açıklandı. Fiyatı 90 TL birden düştü.
İpragaz, indirimle ilgili yaptığı açıklamada büyük mutfak tüpü siparişi verecek olanlara 90 TL’lik indirim yapılacağını aktardı.İşte  İpragaz’dan konu ile ilgili yapılan açıklama: “iPApp’tan İndirim Kampanyası! iPApp müşterilerine özel 12 kg’lık ev tüpünü hemen avantajlı fiyattan siparis vermek için; sepette “iPApp’tan 90 TL İndirim” seçimini yapınız.” 
İPRAGAZ’DA İNDİRİM KAMPANYASI NE ZAMANA KADAR GEÇERLİ?Gerçekleştirilen kampanya, 1-13 Şubat 2024 tarihleri arasında 12 kg’lık İpragaz ev tüplerinde ve kampanyaya dahil olan bayilerde geçerli olacak. Kampanya sürecinde, İpragaz tarafından Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na (EPDK) bildirilen KDV dahil tavan satış fiyatı üzerinden 90 TL tutarında indirim uygulanacak.
Vatandaşların kampanyadan faydalanabilmesi için sepete istediği ürünleri ekledikten sonra, aktif kampanyalar bölümünden ilgili kampanyayı seçmesi gerekiyor. Kampanyayı seçtikten sonra katılım gerçekleşecek. İpragaz’daki 90 TL’lik indirim kampanyası sadece İPApp üzerinden verilen siparişlerde geçeli olacak.
Sipariş vereceğiniz adresin bulunduğunuz il veya ilçenin farklı olması durumunda kampanya koşulları değişebilir. Söz konusu kampanya sadece konut abonesi olan kişiler için İPApp uygulaması üzerinden verilen siparişler için geçerli.

Yorum yapın