Rüyada dilenci görme tabiri! Rüyada dilenci görmek ne anlama gelir?

Rüyada görülen dilenci, ilim öğrenen öğrenci olarak yorumlanır. Gün içerisinde yaşadıklarımızı zaman zaman rüyalarımızda görmekteyiz. Merek edenler için rüyada dilenci görme tabirini derledik. Peki Rüyada dilenci görmek ne anlama gelir? Rüyada dilenci görmek iyi midir kötü müdür? İşte rüyada dilenci görmek tabiri. 
RÜYADA DİLENCİ GÖRMEK KÖTÜ MÜDÜR?Rüyada görülen dilenci, ilim öğrenen öğrenciye, eğer istediği şey kendisine verildiyse talep ettiği ilme kavuşmasına işarettir. Dilencinin alçakgönüllü olması kurtuluş ve zaferdir. Dilenciler, üzüntü ve sıkıntıya, kendisi için oluşacak fikre yorumlanır.
Bir kimsenin rüyada birtakım dilencilerin kendi malından aldıklarını görmesi, zarara yorumlanır. Bir bölüm dilencinin kendi bulunduğu yere gitmeleri, evinde meydana gelecek dağılmaya ve perişanlığa yorumlanır. Evinde bulunan eşyalardan bir şey aldılarsa, bu rüya büyük zarara yorumlanır. Dilenci, öğrenen; dilenilen kimse de, alimdir. Dilendiğini ve kendisine de bir şeyler verildiğini gören kimse, düşkün olur.

Yorum yapın