Dursun Özbek’ten transfer açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transfer gündemiyle ilgili yaptığı konuşmada son duruma dair dikkat çeken açıklamada bulundu.
Dursun Özbek, “Transfer konusunda konuşmak gerekirse bugün Florya’daydım. Çok güzel bir ekibimiz var. Galatasaray için en iyi transferleri yapmanın peşindeyiz. Şu anda bazı oyuncularımıza teklifler var ama satış bedeli konusunda çalışmamız sürüyor. Net olan, bitmiş bir şey yok. Taraftarlardan rica ediyorum. Hiçbir oyuncumuzu sahadaki performansına bağlı olarak eleştirmeyelim. Kerem büyük emek veriyor. Bu emeğe de saygı duyulmasını istiyorum” dedi.
Bayern Münih’e transfer olan oyuncularla ilgili de açıklama yapan Özbek; “Sacha Boey’in satışının mimarları var. Bu oyuncuyu Galatasaray’a kazandıran Burak Elmas dönemi, Fatih Hoca dönemi. Okan Hoca döneminde performansı arttı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bayern Münih gibi bir kulübe gitti. Erden Bey’le beraber sabahlara kadar çalıştık. İlmek ilmek dokunmuş bir transfer oldu. Galatasaray’a hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yorum yapın