Siyonist vahşet Gazze’de sürüyor! Oksijenin tükenmesi nedeniyle ameliyatlar durdu

Siyonist İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik katliamları ve hava saldırıları sürüyor. Siyonist vahşeti kaygıları artırırken diğer yandan Gazze Şeridi’ndeki El-Amal hastanesinin cerrahi bölümünde artık ameliyat yapılamadığı duyuruldu.
Filistin Kızılayı tarafından yapılan açıklamada oksijen kaynakları tükendiği için Siyonist İsrail ablukası altındaki Gazze Şeridi’ndeki El-Amal hastanesinin cerrahi bölümünde artık ameliyat yapılmadığı duyuruldu.
Hastanelerdeki tıbbi malzeme sıkıntısı gün geçtikçe daha da kötüleşiyor. Filistin Kızılayı, Gazze’deki Al-Amal hastanesinin cerrahi bölümündeki ameliyatların oksijen kaynaklarının tükenmesi nedeniyle iptal edildiğini duyurdu. Açıklamada “İsrail üst üste sekizinci gündür hastaneyi bombalıyor ve kuşatıyor, hastane çevresinde bombardıman ve çatışmalar yaşanıyor” denildi.
“SİYONİSTLER AMAL HASTANESİ YAKININDA HAREKET EDEN HERKESİ HEDEF ALIYOR”Devam eden çatışmalar nedeniyle ekiplerin ölü ve yaralılara ulaşamadığı belirtildiği açıklamada “İsrail işgal güçleri, El Amal Hastanesi yakınında hareket eden herkesi hedef alıyor” ifadeleri kullanıldı.

Yorum yapın