Sacha Boey Bayern maçlarında o oyuncuya nefes aldırmamıştı: Yeni takım arkadaşı övgüler dizdi

Galatasaray’a geldiği 2021-2022 sezonundan beri her gün üzerine koyarak çalışmalarına sürdüren ve geçtiğimiz günlerde Avrupa’nın en güçlü ekiplerinden Bayern Münih’e 30 milyon euro bedelle transfer olan Sacha Boey hakkında yeni takım arkadaşından dikkat çeken açıklamalar geldi.

“AGRESİF AMA AYNI ZAMANDA ÇOK ZEKİ”Bavyera ekibinin yıldız futbolcularından Leroy Sane, yaptığı açıklamada, “Bu sene oynadığımız maçlarda çok iyiydi. Agresif bir oyuncu ama aynı zamanda çok zeki. Kesinlikle takıma çok fazla yardımcı olacak. Bizi güçlendirecek. Bu yüzden en kısa sürede Boey’i ilk 11’de görmek istiyorum” dedi.
TRANSFER AÇIKLAMASIAlman yetenek, takımdaki geleceği hakkında konuşurken , “Önümüzdeki birkaç gün ya da ay içinde netleşecek. Her şey yolunda. Sportif direktör Freund ile konuştuk. Tekrar bir araya geleceğiz ve neler olacağını göreceğiz” açıklamalarında bulundu.
Yıldız futbolcu, sezon değerlendirmesinde bulunurken , “Önümüzde çok zorlu bir sezon var. Tamamen buna konsantre olmuş durumdayım. Takımıma en iyi katkıyı vermeye çalışıyorum” dedi. 
BU SEZONKİ İSTATİSTİKLERİAlman futbolcu, bu sezon 28 kez formasını giydiği Bayern Münih’te 9 gol ve 11 asist kaydetti.

Yorum yapın