Herzog: Dayanılmaz derecede zor ve üzücü bir sabah! Direniş, Siyonizm’in başını eziyor

Siyonist İsrail rejiminin Cumhurbaşkanı Isaac Herzog, Gazze Şeridi’ndeki Han Yunus’ta 21 Siyonist İsrail askerinin Direniş eliyle imha edilmesi sebebiyle bu sabahın kendileri için “dayanılmaz derecede zor olduğunu” ifade etti.
DİRENİŞ, SİYONİZMİN BAŞINI EZİYOR!Siyonist rejimin Cumhurbaşkanı Herzog ve Savunma Bakanı Yoav Gallant, sosyal medya platformu X hesaplarından Han Yunus’ta 21 Siyonist İsrail askerinin imha edilmesiyle alakalı açıklama yaptılar.
HERZOG: DAYANILMAZ DERECEDE ZOR!Gazze’de süren çatışmaların son derece zor ve bedelinin ağır olduğunu söyleyen Siyonist Herzog, Mücahitlerin imha ettiği işgal askerlerinin gözü yaşlı ailelerine taziye iletti.
Siyonist rejimin Cumhurbaşkanı Herzog, 21 işgal askerinin imha edilmesinin bu sabahın kendileri için “dayanılmaz derecede zor” hale getirdiğini belirtti. Bu büyük acıya karşı işgalci İsrail toplumunu birlik olmaya çağırdı.
GALLANT: ACI VERİCİ BİR SABAHSiyonist rejimin Savunma Bakanı Yoav Gallant da 21 Siyonist İsrail askerinin imha edilmesi sebebiyle üzüntülerini dile getirerek sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
Direniş’in işgal askerlerini imha ettiği yönünde Gazze’den gelen haberle bu sabahın kendileri için “zor ve acı verici” olduğunu belirten Siyonist Gallant, imha edilen işgal askerlerinin ailelerine ve yakınlarına taziye iletti.
Gallant, Siyonist rejimin Gazze’ye yönelik saldırılarının İsrail’in “gelecek on yıllar boyunca geleceğini belirleyeceğini” iddia etti.

Yorum yapın