Tesisat malzemeleri ürün tedariği sektörün yeni lideri Mer Mekanik Mühendislik

Teknolojinin hızla geliştiği günlerde ülkemiz de bir çok sektörde de yeni gelişmeler aşama kaydetmektedir. Bu sektörlerin en başında gelen inşaat sektöründe özellikle mekanik tesisat ürünlerinde teknolojinin yardımı ile ARGE çalışmaları sonucu insanların yaşam kalitelerini arttırmak adına yeni ürünler üretilmektedir. Özellikle son yıllarda yapılan tüm konu kamu ve özel projelerde yapım şartnamelerinde de yer almaya başlayan bu özellikler müteahhit firmaları da ürün tedariği konusunda zorlamamaktadır. Müteahhit firmaların verdiği taahhütleri zamanında yerine getirmek adına ürün tedariği konusunda partner firma haline gelen Mer Mekanik mühendislik sektörde önemli rol oynamaktadır.
Türkiye’nin güçlü değeri Kalde Boru Bayi Mermekanik Mühendislikİnşaat sektöründe temiz ve pissu hatlarında kullanılan Kalde markasına ait pvc ve pprc ürün gruplarında iç Anadolu bölgesine hitap eden Mermekanik mühendislik anında stok teslim ve uygun fiyat güvencesi ile hizmetlerine devam etmektedir. Kalde Boru Bayi olarak Mermekanik Mühendislik Türkiye’deki projeler yanı sıra başta Irak, Özbekistan, Türkmenistan gibi ülkerede PVC PPRC ihracatına devam etmektedir. Kalde boru vana grubunda da en güçlü stok ve iskonto ile inşaat projelerinde ürün tedariğine devam etmektedir.
TOKİ Onaylı Bağ filtreÜlkemizde bir çok konut projesinde başarılara imza atmış Toplu Konu İdaresi (TOKİ) onaylı bağ filtre Mermekanik mühendislik bünyesinde gerek üretimi gerek tedariği ile birlikte müteahhit ve mekanikçi firmaların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Son yıllarda tüm şartnamelerde çıkan paslanmaz çelik üretimi ile yapılan ve bina girişinde ki şebeke suyunun nötralize edilmesi içerisindeki özel paslanmaz filtresi ile konut girişindeki suyun filtre edilmesini sağlayan paslanmaz bağ filtre Mermekanik tarafından ürün tedariği yapılmaktadır.
Yangın Hattı Sprink FlexiToplu yaşam alanlarında hayatın bir gerçeği olan Yangın’a müdahale etmek mümkün mü? Evet mümkün. Özellikle yanı yapılarda yangın hatlarının ARGE ile bir hayli gelişmesi ile yeniliklerde beraberinde getirdi. Özellikle AVM, mağaza, otellerde kullanılan yangın söndürme için kullanılan sprinklerin bağlantısı için üretilen Sprink Flexi TSE belgeli ve özel projelerde istenen UL FM belgeli sprink flexi ile mermekanik mühendislik stoklarında ve uygun fiyat garantisi ile inşaat firmalarının ve mekanikçilerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.
Mermekanik Mühendislik Tesisat Projelerinde Çözüm OrtağınızAnkara merkez kuruluşlu mermekanik mühendislik Türkiye’de bir çok prestijli projelerde gerek ürün tedariği ile gerek teknik tecrübe ile hizmetlerine devam etmektedir. Mermekanik Mühendisliği Mehmet Emin Erdoğan İş Merkezi 93/35 Yenimahalle ANKARA adresine ziyaret edebilir, 0312 911 58 89

Yorum yapın