Rıdvan Dilmen’den Avrupa finali tahmini: F.Bahçe o takımla oynar!

Süper Lig’in 20. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Gaziantep FK karşısında tek golle kazandı. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu. Dilmen, F.Bahçe’nin Avrupa Konferans Ligi’nde Aston Villa ile final oynayacağını öngördü.
‘GENİŞ VE KALİTELİ TAKIM'”Bu kadro ile Atina’da Konferans Ligi finaline gidebilirsiniz. Mayıs ayından bir anda 3 kupa ile çıkabilirsiniz. Konferans Ligi’nde favori olarak Aston Villa ve Fenerbahçe’yi görüyorum ben.” diyen Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, “Hatta Fiorentina’yı da seyrettim ben bence Aston Villa-Fenerbahçe finali olacaktır. Uzun yıllardır bu kadar geniş ve kaliteli takım görmedim.” ifadelerini kullandı.
‘BAŞKAN KENDİ YILI OLARAK GÖRÜYOR’Yıldız transferlere ilişkin konuşan Yorumcu Dilmen, “Fenerbahçe’de bu sezon Ali Bey gemileri yaktı. Rakipleri henüz transfer yapmamışken siz iki tane hazır oyuncu getiriyorsunuz. Bu yıl o yıl değil, tasarruf yılı değil dedi. Yabancı oyuncuların birkaç tanesi muhtemelen gidecektir ama onlarla yolları ayırmadan 2 oyuncu getiriyorsun. Ali Koç, 5,5 yıl önce başkan oldu ama ilk kez bu yılı kendi yılı olarak görüyor” dedi.

Yorum yapın