Saadet İstanbul Kadın Kolları’ndan Millî Gazete’ye ziyaret

Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Rıdvanoğlu, “Millî Gazete bizlere merhum Erbakan Hoca’mızın ve onun dava arkadaşlarının emanetidir. Türkiye ve dünya basınında Millî Görüş’ün sesi olan Millî Gazete, 52 yıldır çizgisinden sapmadan, duruşunu bozmadan yayın hayatına devam ediyor” dedi.
Saadet Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şule Rıdvanoğlu ve beraberindeki Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları heyeti, Millî Gazete’nin 52’nci kuruluş yıl dönümü vesilesiyle gazetemize önemli bir ziyarette bulundu. Millî Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş’ın makamında gerçekleşen ziyarette, Millî Görüş için Millî Gazete’nin önemine vurgu yapıldı. Ziyarette Millî Gazete ve Millî Gazete çalışanlarına teşekkür eden Zeynep Şule Rıdvanoğlu, gazetemize ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. 
“MİLLÎ GAZETE’YE DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”Ziyarette Millî Gazete’nin 52’nci kuruluş yıl dönümünü tebrik eden Saadet Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Şule Rıdvanoğlu, “Millî Gazete bizlere merhum Erbakan Hoca’mızın ve onun dava arkadaşlarının emanetidir. Türkiye ve dünya basınında Millî Görüş’ün sesi olan Millî Gazete, 52 yıldır çizgisinden sapmadan, duruşunu bozmadan yayın hayatına devam ediyor. Bugün terörist İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına başladığı ilk günden bu yana Millî Gazete, manşetleriyle, haberleriyle ne kadar önemli bir konumda olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. Bizler Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları olarak Millî Gazete’den istifade etmeye ve Millî Gazete’ye destek vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 

Yorum yapın