Feyyaz Uçar’dan transfer açıklaması! Quaresma konusunu yanıtı

Trendyol süper Lig’de Fatih Karagümrük’le karşılaşacak Beşiktaş hazırlıkları sürdürmesinin yanı sıra Siyah-beyazlıların bugünkü antrenmanı öncesinde Feyyaz Uçar açıklamalarda bulundu.
Transfer çalışmalarının devam ettiği belirten Uçar, “Transfer çalışmaları devam ediyor. Devam edecek. Birkaç mevkide daha transfer yapmamız gerekiyor. O konuda bir sıkıntı yok. İsim verince futbolcuları ve kulüpleri zor durumda bırakıyoruz. Çalışmalar devam ediyor.” dedi.
FEYYAZ UÇAR’DAN BEŞİKTAŞ’IN YENİ HOCASINA DESTEKKadro dışı kalan oyuncularla ilgili soruyu yanıtlayan Feyyaz Uçar, “Hocamızla konuştuk. Her oyuncuyla ilgili bilgilendirdik. Duruma göre karar verecektir. Hocanın her kararına saygılıyız. Kadro dışı olan oyuncularla ilgili tekliflere açık olduğumuzu söylemiştik. Olursa değerlendireceğiz” diye konuştu.
Feyyaz Uçar, Serdar Topraktepe’nin Fernando Santos’un ekibinde yer alacağını belirterek, “Fernando Santos bize bir jest yaptı. Serdar hocamızın ekibinde yer alabileceğini söyledi. A takımda yardımcı hocalardan biri olarak devam edecek. Performans antrenörümüz Miguel de yer alacak.” dedi.
Ricardo Quaresma’yla ilgiliyse Feyyaz Uçar şunları söyledi, “Şu anda daha öncelikli konularımız var. Hocamızın böyle bir düşüncesi ve tasarrufu varsa mutlaka değerlendiririz.” 

Yorum yapın